Bëni Kompjuterin Tënd të flas (PA PROGRAM)
Beni kompjuterin tuaj te flas (pa program) Beni kompjuterin tuaj te flas: Hapni notepadin Kopjoni kete tekst dhe vendoseni ne dokumentin e notepadit: Dim msg, sapi msg=InputBox("Shkruaje tekstin kėtu","Talk it") Set sapi=CreateObject("sapi.spvoice") sapi.Speak msg Ruajeni dokumentin me prapashtesen .vbs Pastaj hapeni dokumentin e ruajtur, ne hapsiren e treguar shkruajeni tekstin e deshiruar, dhe klikoni talk it.
 
 
Today, there have been 2 visitors (76 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free