Si me Qel Web Ne Paint
 
Shkoim E Hapim PAINT edhe Shkojm : Help -> Help Topics Tani ne krye te faqes te e Kalterta  klikoni me tastin e djatht te Miut dhe shkoni Jump To URL Aty E Shkruni Nje WebFaqe edhe e shehni rezultatin Punon veq ne WindowsXP
 
 
Today, there have been 2 visitors (49 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free