Hek ikonat te Ora e Pc apo te Shiriti Taskbar
 

Nese dojna me i hek te gjitha ikonat kha tek shiriti TaskBar apo tek Ora ndryshe duhet te
shkojm ne Strart > pastaj Run > dhe msconfig > dhe zgjedhim Opcionin Startup dhe ja hekim
shenjat e Najkess kreiiTve qatyne qa jon me Najke edhe ja epin 1 restart PC-s edhe e
shohim se ka me Funksionuu kto e jep Vett Windowsiii pa ndihmen e ndonji Programi
 
 
Today, there have been 2 visitors (17 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free