ndez pc per 10 sec
Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shtype Regedit -----> Shtyp ENTER Tash shikon per "key": HKEY_LOACAL_MECHINESYSTEMCurrentControlSetContr olContentIndex Pastaj e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000, Ndryshoje ne: 40000 Tani mbylle Registry Editor dhe ristatroje kompjuterin Per Efekt...!
 
 
Today, there have been 2 visitors (23 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free