Rrit Shpejtsin e Ramit ne Windows XP
 
Per me rrit shpejtsin e ramit veprojm ne kete menyre:

Start->regedit dhe gjeni celsin HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetContro lSession ManagerMemory Managementtani ne DisablePagingExecutive vini 1 (per default eshte 0),keshtu Xp do te perdore me pare RAM pastaj swap,pastaj dimensionin e Pagefile (Swap) e vendosni ne 200
 
 
Today, there have been 2 visitors (48 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free