Nëse dikush ju bën probleme në Msn
Nese Jau Ben dikush Msn Freze ose Jau jep ket kodin n—a_—aym—a߱aDZO—᧱r +N L ... qka duhet me bo! Per Unfreeze msn Shkon kshtu 1.START 2.RUN 3.Shkruani Kete kod : RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%INFmsmsgs.inf,BLC.Remove 4.PC restart dhe Mundeni me QeL msn. A nese Ju ka mashtru me kodin kinezve Qka ta mshel msn Ne kete Metod Mundeni me qblloku: 1.START 2.RUN 3.Shkruani kete: %appdata%Microsoft 4.tani e gjeni Folderin Me Emer MSN Messenger dhe Ja bon DeLete 5.tani hyn ketu C:Documents and Settings USERNAME Juaj Contacts DELETE
 
Advertisement
 
 
Today, there have been 3 visitors (145 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=