Program për ti shikuar futbool live
 

Ligat qe transmetohen jane: CHAMPIONS LEAGUE ,EURO 2008 ,Serie A (Itali) , Premier League (Angli) , La Liga ( Spanje) , Bundesliga (Gjermani) ,si dhe disa ndeshje te ligave te ndryshme si ajo franceze , ruse etj.
Poshtu trasnmetohen disa ndeshje miqesore, disa loje ragbi, tenis etj

Trasnmetohen gjithashtu edhe ndeshjet kualifikuese per Euro 2008 perfshire ketu edhe Shqiperin.Pra do te kete trasnmetime drejtperdrejt edhe nga Shqiperia

 

Ajo qe duhet te beni eshte te downlodoni programin qe ju lejon me pas te shikoni futboll online, edhe programi eshte falas.
Do te ju duhet te instaloni edhe ndonje program tjeter perveq ketij.

Download Programin Ketu

 Pasi te keni instaluar programin klikoni me poshte

Kliko ketu te shikosh futboll LIVE

Dhe ketu keni te gjitha ndeshjet dhe linket.
Verejtje ndoshta do te ju duhet te instaloni edhe ndonje program tjeter per te shikuar Futboll LIVE

 

 
 
Today, there have been 2 visitors (87 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free