Qysh me ndrru en cs muziken

 

Fillojm:

Mas Pari Shkojm Valve-pastaj cstrike-pastaj media.
e marrim muziken qe doni ta qitni ne cs dhe ja boojm rename gamestartup pastaj ja bojm copy muzikes edhe e qesim tek valve-cstrike-media.Besoj U tregova i qart.!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
Today, there have been 2 visitors (15 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free